Zpravodajství

Auto srazilo na přechodu tříletého chlapce

V Hradci Králové na Urlichově náměstí ve čtvrtek v dopoledních hodinách málem došlo k tragické nehodě. Auto tu na přechodu srazilo tříleté dítě. Chlapec měl obrovské štěstí, na hlavě měl totiž cyklistickou helmu. Teď je hospitalizovaný v nemocnici.

Chlapec přecházel s maminkou přes přechod, kde malého chlapce srazilo auto. Auto zrovna vyjíždělo z křižovatky. Na křižovatce je semafor, který řidiče upozorňuje na to ,aby dávali pozor na přecházející chodce. Řidička si upozornění zřejmě nevšimla a tak došlo k tragické nehodě.

Tříletého Marečka táhlo auto pod sebou ještě několik metrů. Podle svědka nehody, táhlo auto chlapce poměrně dlouho, než řidička zastavila. Chlapec byl pod autem. Svědek proto ani na okamžik neváhal a začal křičet. To přilákalo i několik lidí. Ti začali chlapce vyprošťovat. „Nadzvedávalo se auto a vytáhli jsme ho," dodal svědek.

Řidička automobilu se k nehodě nechtěla vyjádřit

David Petřík velitel zásahu hasičů v Hradci Králové nám sdělil, že po příjezdu hasičů, byl chlapec již vytažen z pod automobilu kolemjdoucími.
Řidička, která nehodu zavinila a chlapce srazila se k nehodě nechtěla vyjádřit. Zraněného chlapce okamžitě převezla rychlá záchranná služba do fakultní nemocnice v Hradci Králové .

Chlapce zřejmě zachránila přilba

„Mareček byl celý pod autem, začal brečet tak jsem věděla že žije . Je pohmožděný, záda má sedřený," sdělila nám matka chlapce.
Velké štěstí bylo že měl malý Mareček při nehodě na hlavě tuto přilbu která mu zřejmě zachránila život .

Televizní noviny, nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz