Zpravodajství

Muž sbíral lidské kosti

Muž sbíral lidské kosti
Zdroj: TV Nova

Podivné sběratelské vášni podlehl 38ti letý muž z Horního Slavkova na Sokolovsku. Doma si vystavoval ve vitríně lidské lebky a kosti. Policie ho už obvinila z trestného činu hanobení lidských ostatků.

Lidské ostatky, lebky a kosti srovnané ve vitríně, to je sbírka, kterou se muž až donedávna pyšnil. Na tento případ přišla policie zcela náhodou. Policejní hlídka napočítala pět lebek a dvě holenní kosti.

Ústav soudního lékařství potvrdil, že se skutečně jedná o kosti lidské.
„S největší pravděpodobností se tam jedná o nějakou poruchu osobnosti, což vlastně i to náboženství satanský k tomu samozřejmě inklinuje," řekla TV Nova psycholožka.

Muž propadl satanství

Muž satanství podle všeho skutečně propadl. Obrácené kříže a pentagramy uložené u kostí to jen dokazují. Odkud vzal kosterní pozůstatky nechce obviněný muž policistům za žádnou cenu prozradit. Vypadá to ale, že nejspíš kosti odcizil z hornoslavkovského hřbitova.

Mezi kostmi totiž našli policisté i zbytky náhrobních desek, které odtud pocházejí.

Před nedávnem se V Horním Slavkově rekonstruoval kostel, včetně terénních úprav na hřbitově, při těchto pracích často dochází k tomu, že se kosterní pozůstatky dostanou na povrch. Muž tak kosti našel a odnesl si je domů.

Tím ale porušil zákon o pohřebnictví a hrozí mu vězení nebo pokuta.

 

Televizní noviny, nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz