Zpravodajství

VIDEO: Párty Ulice s překvapením

VIDEO: Párty Ulice s překvapením

Kamery jsou vypnuty, hostivařské ateliéry ztichly a zejí prázdnotou. Herci i štáb seriálu Ulice mají totiž dotočeno. Druhá natáčecí sezóna seriálu Ulice skončila a všichni to patřičně oslavili, symbolicky na jedné lodi - botelu Albatros.

Zdroj: TV Nova

Hurá na prázdniny - tak zněl text na pozvánce na párty. Neslavilo se totiž jen úspěšné dokončení druhé natáčecí sezóny, ale také prázdniny, které teď herce i štáb čekají. „Přeji vám krásné léto. Jsme už taková jedna velká rodina a za to všem, kteří mají s Ulicí co do činění děkuji," řekl šéf projektu Michal Rajtler.

Jak to na párty Ulice vypadalo a jaké překvapení si pro všechny připravili moderátoři večera Ondřej Brzobohatý a Jakub Prachař, uvidíte v naší videoreportáži.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz