Zpravodajství

VIDEO: Dva lidé na Jihlavsku uhořeli v autě

VIDEO: Dva lidé na Jihlavsku uhořeli v autě

Havárie s tragickým koncem se stala na Jihlavsku. Dva lidé v noci na dnešek uhořeli při nehodě osobního automobilu na silnici u obce Kaliště. Automobil podle hasičů narazil do stromu a začal hořet. Dva muži ve věku 33 a 43 let neměli nejmenší šanci přežít. Pomoci jim nemohli ani lidé z okolo jedoucího auta.

Zdroj: TV Nova

Nehoda se stala v sobotu před 23:00 ve směru na obec Býkovec. Nahlásila ji řidička, která kolem hořícího auta projížděla.

Hasiči požár zlikvidovali, ale posádku už zachránit nemohli. Dva mrtvé lidi museli z trosek auta vyprostit za pomoci hydrauliky.

Řidič mohl podle odhadů jet až 130 kilometrovou rychlostí, nezvládl pravotočivou zatáčku,narazil do stromu a auto začalo okamžitě hořet.

Policisté tragickou nehodu i nadále šetří. Až nařízená pitva určí jestli řidič před jízdou nebyl pod vlivem alkoholu.

"Vozidlo začalo tak intenzivně hořet, že se k němu nemohli ani přiblížit," uvedl Jaroslav Bílek, tiskový mluvčí jihlavské policie.

"Osoby už byly usmrcené, hasiči vystříhali obě těla pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení," říká Denisa Vrbová tiskový mluvčí krajských hasičů Vysočina. Na místo nehody se dnes přijeli podívat pozůstalí.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz