Zpravodajství

Staňte se na tři minuty Gottem!

Staňte se na tři minuty Gottem!
Zdroj: TV Nova

První výročí otevření Gottlandu, muzea hvězdy české pop-music Karla Gotta, se odehraje ve skutečně originálních kulisách. Ti odvážní, kteří zašlou mailem svou libovolnou tříminutovou nahrávku některé z Gottových písní, si totiž budou moci 27. června, kdy se narozeninová party Gottlandu koná, dokonce s Mistrem zazpívat při finále soutěže „Tři minuty Karlem Gottem".

Mnohonásopbný zlatý slavík oslaví první výročí vzniku svého muzea tak, jak je u něj typické, prací. Kdo jej neuslyší na v těchto dnech naživo neuslyší například na narozeninovém koncertu Heleny Vondráčkové tuto neděli, může se alespoň vypravit na putovní výstavu reprodukcí jeho obrazů „Gallery Tour 2007", kterou hostí až do 28. června Mramorový sál zámku s přiléhavým názvem Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Anebo si poslechnout jeho dvojalbum 50 největších hitů, na kterém ani nestihlo uschnout šampaňské z nedávného křtu. Spolu s ním Karek Gott pokřtil i DVD Stokrát chválím čas s písněmi ze sedmdesátých let.

Sám Gott „na stará kolena" odvážně zamířil i do internetového světa. Jeho skladby začne on-line prodávat portál i-legalne.cz. „Je lepší prodávat desky na internetu legálně, než je protiprávně kopírovat. Mí fanoušci ale podle mě spíše volí poctivý nákup desek než pirátské kopírování," věří Karel Gott.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz