Zpravodajství

Pravidla comebacku Spice Girls odtajněna

Mluví se o ní jako o matce všech dívčích hudebních sdružení. Návrat průkopnické skupiny Spice Girls na pódium je proto připravován až s hodinářskou přesností. S mnoha psanými i nepsanými pravidly, jež pro každý možný případ stanovil manažer Simon Fuller. Některá z nich se už díky listu Sun dostala na veřejnost.

Za zcela zásadní považuje, že žádná z pětice mladých žen neotěhotní. Kromě toho apeluje na všechny své ovečky, aby v žádném případě nemluvily o výši částky, kterou mohou očekávat. Stejně tak nekomentovaly různé pověsti, jež se stále vynořují. Nepopíraly je, ani je nepotvrzovaly, čímž manažer nepřímo naznačuje, že některé budou do tisku vypuštěny zcela záměrně. A hlavně aby dívky potlačily někdejší vzájemnou nevraživost.

Máme se zřejmě na co těšit...

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz