Zpravodajství

VIDEO: Ztracený Locke dal TV Nova exkluzivní rozhovor

VIDEO: Ztracený Locke dal TV Nova exkluzivní rozhovor

Jizva pod pravým okem, lysá hlava a charismatický projev. V první sérii oblíbeného seriálu Ztraceni hraje Terry O´Quinn zprvu invalidního a znenadání zdravého Johna Locka. Fandové seriálu Lost by si neměli nechat ujít exkluzivní rozhovor, který Terry naší televizi poskytl.

Zdroj: TV Nova

Myslíte, že má Terry O´Quinn jazykové nadání? A ví už, co se skrývá za záhadami, které se v každém díle seriálu objevují jako houby po dešti? Pokud každou neděli hltáte osudy ztroskotanců, možná vám herec něco málo poodhalí nebo alespoň naznačí. A pokud máte více otázek, než je seriálový Locke schopen zodpovědět, obrňte se trpělivostí a každou neděli sledujte Novu.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz