Zpravodajství

Lennonovi synové se usmířili v Praze

Dlouho se nemohl smířit s tím, že John Lennon opustil jeho matku Cynthii a začal žít s Yoko Ono. Na její adresu také Julian Lennon nešetřil hanlivými poznámkami. A právě ty se nakonec staly příčinou mnohaleté roztržky s jeho o třináct let mladším nevlastním bratrem Seanem.

Zarputilé mlčení vydrželo oběma potomkům jednoho ze zakladatelů skupiny Beatles, jehož život ukončila ruka zákeřného vraha, plných osm let. "Uvědomil jsem si, že konečně nastal čas na zásadní změnu v mém životě," svěřil se Julian listu New York Post. "A k ní především patří návrat Seana do mého života."

Starší bratr bez jakéhokoli váhání proto učinil první krok ke smíření. A jak nyní přiznal, klíčový obrat nastal právě v Praze, kde Seana překvapil při jeho únorovém koncertu v zákulisí Lucerna Music Baru: "Nevěděl o tom, že tam jsem. Domluvil jsem se s jeho manažerem," říká Julian. "Spontánně jsme se objali a dlouho a pevně drželi v náručí."

Veškerá hořkost a roztrpčení zmizely jako mávnutím kouzelného proutku. Ztracení a znovu nalezení Lennonovi synové se pak vydali na společnou pouť po Chorvatsku a Slovinsku. A bok po boku přespávali na podlaze zájezdového autobusu.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz