Zpravodajství

V soutěži jsem překonala sama sebe

V soutěži jsem překonala sama sebe
Zdroj: TV Nova

Květu Petákovou jste mohli vidět v soutěži Jsi chytřejší než páťák? v neděli. Ze všech soutěžících byla nejúspěšnější, vyhrála čtvrt milionu korun.

"Vlastně jsem soutěžit ani nechtěla, ale shodou všech náhod a okolností jsem najednou stála na stupínku ve studiu," směje se dnes Květa Petáková. „Od přírody jsem hrozná trémistka, myslela jsem, že každou chvíli omdlím. Ale překonala jsem sama sebe," svěřila se. „Minulý rok jsem dostala od manžela k narozeninám seskok padákem, protože se bojím výšek. Skočila jsem, ale s pocitem, že to bude to poslední, co v životě udělám. Před kamerou jsem se cítila podobně," povídá Květa Petáková.

„Všechny otázky, které mi položili, mi připadaly hrozně těžké. První vteřiny jsem měla v hlavě prázdno, ale postupně jsem se začala rozvzpomínat," přiznává. „Nejvíc jsem se zapotila nad poslední otázkou, která se mi stala osudnou - řeky v Plzni. Shodou okolností jsme si asi před měsíce s manželem povídali o Plzni a zmínili jsme také řeky, které městem protékají. Při natáčení jsem si ale nevzpomněla," lituje Květa Petáková. I když to na milion nedotáhla, se svou výhrou je nadmíru spokojená. „To víte, že mě to těší. Ale kdyby mi někdo ten den ráno řekl, že si z Prahy povezu čtvrt milionu, vysmála bych se mu."

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz