Zpravodajství

Připravte se na novou desku Beastie Boys

Připravte se na novou desku Beastie Boys
Zdroj: EMI

Mike „Mike D“ Diamond, Adam „MCA“ Yaunch a Adam „Adrock“ Horovitz mají hotovo, natočeno a vydáno. Beastie Boys jsou zpátky s novým, v pořadí již sedmým studiovým albem. Nese název The Mix-Up.

Jde o vůbec první album tří chlápků z New Yorku, které je celé instrumentální. Diamond, Horovitz a Yaunch se vrátili k bubnům, kytaře a base. Za asistence klávesisty Money Marka a perkusionisty Alfredo Oritze natočili dvanáct zbrusu nových písní.

Na albu nejsou žádné samply ani slova. Beastie Boys tak navázali na ohlasy fanoušků, které mělo vydání instrumentálních materiálů k deskám Ill Communication a Check Your Head.

Deska The Mix-Up je součástí třífázového plánu skupiny. První z nich je právě na pultech obchodů, druhou fází by mělo být stejné album, avšak s vokálními verzemi tracků a DVD s bonusovými remixy. Projekt bude završen v první polovině roku 2008 zbrusu novým klasickým vokálním albem kapely.

Skupina tuto novou desku navíc podpoří několika koncerty na evropských festivalech během letošního července.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz