Zpravodajství

Škola svádění dle Lady Di

Spíš dravý než zdravý sexuální apetit bývalé manželky britského korunního prince se pomalu, ale jistě stal veřejným tajemstvím. A jak se nyní ukázalo, nebyla pouze ubohou obětí mužských dobyvačných sklonů, ale sama aktivně projevovala zájem o příslušníky opačného pohlaví.

Své o tom ví devětačtyřicetiletý Simon LeBon, zpěvák skupiny Duran Duran, jenž upoutal pozornost opěvované královny lidských srdcí. Při jedné z pravidelných návštěv oblíbeného fitness centra se mu při cvičení na běžícím páse rozvázala tkanička. Sehnul se, aby si ji opět upevnil. A v předklonu uslyšel ženský hlas, jenž se mu přimlouval slovy, která jsou většinou součástí pokřiku stavebních dělníků na kolemjdoucí krásky.

"Krásné nohy. A na ten zadek nezapomenu, poznám ho kdekoli."
Když Simon zvednul hlavu, zjistil, že k němu hovoří Lady Di. Utrpěl šok. Ve svém životě už si zvykl téměř na vše. Ale něco takového by od "fajnové" dámy rozhodně nečekal. Úplně rudý a neschopný slova, se pak vrátil na běžící pás. Tentokrát totiž Diana šlápla vedle. U Simona, který je výrazně rodinný typ, otec tří dětí, a oddaností ke své krásné manželce, modelce Yasmin, se nikdy netajil, prostě uspět nemohla.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz