Zpravodajství

Při policejní honičce se střílelo

Při policejní honičce se střílelo
Zdroj: TV Nova

Ostrava zažila v noci policejní honičku, při které se opět střílelo. Policistům ujížděl řidič, kterého nezastavily ani varovné výstřely. Nakonec k jeho dopadení pomohly až zátarasy.

Policisté si podezřelého auta všimli, protože stálo na kruhovém objezdu. Když se vydali směrem k němu, pachatel dupl na plyn a ujížděl.

Zastavit ho nepomohly ani majáky, ani sirény, a dokonce ani tři varovné výstřely do vzduchu. Při zběsilé honičce řidič jel v protisměru, snažil se policejní vozy vytlačit ze silnice, ale nakonec ho policisté předjeli a zablokovali mu cestu.

Na místě se zjistilo, že teprve 21letý mladík má zákaz řízení, a navíc jel pod vlivem drog. Proto skončil na detoxikačním oddělení a teď mu hrozí až pětiletý trest vězení. Je to už třetí případ za tři měsíce, kdy musela policie na Ostravsku při pronásledování auta použít zbraň.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz