Zpravodajství

Silnice zažily černý víkend

Silnice zažily černý víkend

Prodloužený víkend se do policejních statistik zapíše jako jeden z nejhorších v roce. Policisté napočítali 12 mrtvých. Od začátku prázdnin evidují přes třicet obětí. Jeden člověk zemřel i v noci na dálnici D2 u Brna.


Mladý muž pravděpodobně přehlédl kolonu vozidel stojících před jinou dopravní nehodou a v plné rychlosti narazil do přívěsu nákladního vozu.

Náraz úplně zdemoloval přední část dodávky. Řidič utrpěl tak vážná zranění, že jim podlehl ještě před příjezdem záchranářů.

Dálnice D2 byla v desetikilometrovém úseku ve směru na Brno neprůjezdná až do ranních hodin.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz