Zpravodajství

William a Kate plánují společnou dovolenou

Navzdory vehementnímu popírání všech dohadů o obnovení více než přátelských vztahů mezi princem Williamem a Kate Middletonovou je prý stále zřejmější, že chtějí dát své čtyřleté známosti druhou šanci.

Soudí tak nejen reportéři listů Mail on Sunday, Sunday Times či Daily Mail, ale také nejbližší přátelé obou mladých lidí. Včetně Williamova mladšího bratra, prince Harryho. Do společnosti totiž už zase chodí zcela otevřeně a výhradně jako pár a dokonce se chystají na společnou dovolenou. Kromě vzájemné náklonnosti se prý na jejich znovunalezení podepisuje i velký tlak, jemuž musí v pořadí druhý následník britského trůnu čelit ze strany Buckinghamského paláce.

Čeká se totiž od něj, že se ožení s vhodnou ženou, která ho bude důstojně reprezentovat. "Nátlak je čím dál tím silnější," tvrdí Williamovi přátelé. A dodávají, že Kate je jedinou dívkou, s níž měl vážnější poměr. A už se s nimi počítalo jako s budoucím královským párem. Pokud oba tuto roli oficiálně přijmou, už pro ně nebude cesty zpět.

zájemná náklonnost, již k sobě cítí a touha být spolu, by jim však měly pomoci přenést se přes nutnost, která vystrkuje v pozadí drápky. Zatím Williama v rámci přípravy na úlohu budoucího vladaře čekají některé diplomatické povinnosti, jimiž se ovšem bude plně zabývat po ukončení vojenské služby v roce 2009. Břímě reprezentace královského dvora na něj v plné míře dolehne o tři roky později, po jeho třicátých narozeninách. V té době oslaví jeho babička, královna Alžběta II., šedesáté výročí nástupu na trůn.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz