Zpravodajství

Na dovolené jsem spala s jiným!

Na dovolené jsem spala s jiným!
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Před pár dny jsem se vrátila z dovolené. Byly jsme s kamarádkou v Tunisu. Doma žiji už osm let s přítelem a máme docela pohodový vztah, i když všude je něco, však víte. V Tunisu jsem poznala jednoho muže, strávila jsem tam s ním hezkých pár dní a taky jsme tam spolu spali. Nemůžu ho teď pustit z hlavy, nevím co mám dělat. Mám výčitky svědomí. Bojím se, aby přítel na něco nepřišel. Vlaďka

Milá Vlaďko,
Tohle je klasická ukázka prázdninové nevěry. Osm let žijete z mužem, kterého máte ráda, navzájem si vyhovujete, ale víte o sobě hodně věcí a málokdy se něčím překvapíte. V posteli jste už toho vyzkoušeli hodně, ale všechno nové se čím dál rychleji "osahá". Lze pochopit, že flirt vám po těch letech přijde vhod, aniž byste to vědomě chtěla, či plánovala. To spolehlivě obstaraly vaše hormony.
Píšete, že dotyčného muže nemůžete pustit z hlavy. Na to existuje jedna dobrá pomůcka - představte si jej v kulisách všedního dne. Obstál by? Chtěla byste to tak? Vzpomínky na dovolenou jsou jistě krásné a svůdné, ale dovolená není realita. Zkuste si to představit a celou situaci tak přehodnotit.
Pokud vyhraje neznámý, potom ve vztahu nejste šťastná a je možné, že již podvědomě hledáte něco nového. Pokud vyhraje váš přítel, pak nemějte výčitky svědomí, jsem toho názoru, že nevěra někdy může vztahu pomoci. Pokud tedy hormony nad rozumem nevyhrávají týden co týden.
Hlavně nemějte záchvat pravdomluvnosti a neberte si příklad z Mirka Dušína - o nevěře se příteli nesvěřujte. Ulevilo by se vašemu svědomí, ale vztah by to poškodilo, ne-li zničilo. Zatloukat, zatloukat, zatloukat - v tom je hluboká pravda.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz