Zpravodajství

Právník Altner čelí exekuci

Právník Altner čelí exekuci
Zdroj: TV Nova

Soudní vykonavatelé přišli zabavovat majetek advokátovi Zdeňku Altnerovi. Exekuci vyhlásil soud na popud Všeobecné zdravotní pojišťovny. Té Altner dluží statisíce korun za pojištění. Podle Altnera jde o mstu ze strany ČSSD, se kterou se soudí o miliardy korun za úspěšné zastupování ve sporu o Lidový dům. ČSSD to odmítá.

Exekuce- Obvodní soud pro Prahu 10. Samolepky s tímto textem má na všech trochu cennějších věcech v kanceláři advokát Zdeněk Altner.
Altner podle mluvčí VZP neplatí pojistné za sebe ani své zaměstnance od roku 2000. Pojištovna na něj proto před třemi lety podala trestní oznámení, když ale ani potom advokát platit nazačal zplácet, obrátila se na soud.

Altner sice přiznává, že pojistné neplatil. Za exekucí ale nestojí jenom tento dluh. soudním vykonavatelům se snažil dokázat, že jde o spiknutí.

Za exekuci podle něho může šéf ČSSD Paroubek.

Podle Altnera mu nemůže Paroubek odpustit, že po sociální demokracii požaduje miliardy za zastupování v případu Lidový dům. Právě v úterý vyšlo najevo , že Městský soud v Praze zamítl Altnerův návrh na konkurz ČSSD.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz