Zpravodajství

Nemůžeme spolu spát!

Nemůžeme spolu spát!
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Dobrý den, je mi dvacet sedm let a začal jsem chodit se stejně starou dívkou. Jsme spolu dva měsíce a myslím, že jsem se zamiloval, ale má to jeden háček. Ona pochází z katolické rodiny a sama je věřící. Nechce slyšet o sexu před svatbou a já už to nemůžu vydržet. Neumím si představit, že s ní nebudu spát, dokud si ji nevezmu, ale zase na druhou stranu je mi s ní moc dobře, už dlouho jsem takovou ženu nepotkal a nechci o ni přijít. Nevím si rady. Petr

Milý Péťo,
víra je součást člověka. Pokud se tvá přítelkyně rozhodla pro křesťanství a jeho zásady, bojím se, že s tím nic moc nenaděláš. Musíš ji začít brát se vším všudy, i když s ní nesouhlasíš. Určitě bych ale nedoporučovala ji k něčemu nutit nebo násilím vnucovat tvůj postoj k sexu. Mělo by to opačný efekt.

Je to teď tvůj boj - buď vydržíš, nebo sex upřednostníš a najdeš si někoho jiného. Je to těžké rozhodnutí a je bohužel jen a jen na tobě. Píšeš, že jsi už dlouho takovou ženu nepotkal, tak si myslím, že by stála za trochu trpělivosti. Co ty víš, jak se její rozhodnutí změní za pár měsíců, kdy pozná, že ji opravdu miluješ. Zásady potom budou ty tam.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz