Zpravodajství

Nemůžeme spolu spát!

Nemůžeme spolu spát!
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Dobrý den, je mi dvacet sedm let a začal jsem chodit se stejně starou dívkou. Jsme spolu dva měsíce a myslím, že jsem se zamiloval, ale má to jeden háček. Ona pochází z katolické rodiny a sama je věřící. Nechce slyšet o sexu před svatbou a já už to nemůžu vydržet. Neumím si představit, že s ní nebudu spát, dokud si ji nevezmu, ale zase na druhou stranu je mi s ní moc dobře, už dlouho jsem takovou ženu nepotkal a nechci o ni přijít. Nevím si rady. Petr

Milý Péťo,
víra je součást člověka. Pokud se tvá přítelkyně rozhodla pro křesťanství a jeho zásady, bojím se, že s tím nic moc nenaděláš. Musíš ji začít brát se vším všudy, i když s ní nesouhlasíš. Určitě bych ale nedoporučovala ji k něčemu nutit nebo násilím vnucovat tvůj postoj k sexu. Mělo by to opačný efekt.

Je to teď tvůj boj - buď vydržíš, nebo sex upřednostníš a najdeš si někoho jiného. Je to těžké rozhodnutí a je bohužel jen a jen na tobě. Píšeš, že jsi už dlouho takovou ženu nepotkal, tak si myslím, že by stála za trochu trpělivosti. Co ty víš, jak se její rozhodnutí změní za pár měsíců, kdy pozná, že ji opravdu miluješ. Zásady potom budou ty tam.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ředitelství silnic a dálnic čelí kybernetickému útoku

Ředitelství silnic a dálnic se v úterý ráno stalo terčem kybernetického útoku. Nefungují webové stránky http://rsd.cz/ a dopravní informace na http://dopravniinfo.cz/. Ředitelství silnic a dálnic o tom informovalo na twitteru. V ranních hodinách nefungovala ani bezplatná asistenční informační linka pro řidiče. "Bezpečnost a dohled především nad dálniční sítí byl a je zajištěn. Izolované od kybernetických rizik, a tedy v plném provozu jsou systémy mýta a bezpečnostní a dohledové systémy řízení tunelů," uvedlo ředitelství. Kybernetickým útokem se momentálně zabývá Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Krátká zpráva

USA úspěšně testovaly hypersonické zbraně, tvrdí americké letectvo

Americké letectvo v pondělí oznámilo úspěšně provedený test hypersonické zbraně. Ta měla letět až pětinásobnou rychlostí zvuku. Uvedla to agentura Reuters. Test provedlo letectvo v sobotu na pobřeží jižní Kalifornie. USA není jediným státem, který hypersonické zbraně testuje či používá. Rusko je použilo ve válce na Ukrajině. Podle tvrzení USA má hypersonické zbraně testovat i Čína, ta to však popírá.

Píše se na Deník.cz