Zpravodajství

Pátrání po ostatcích zemřelé dívky pokračuje

Pátrání po ostatcích zemřelé dívky pokračuje
Zdroj: TV Nova

Už desátý den pátrají policisté ze severních Čech po totožnosti zavražděné a rozřezané dívky. Minulou sobotu našly dvě dívky hlavu a část ruky. O čtyři dny později objevili kriminalisté na stejném místě i nohy.

Vyšetřovatelé jsou zatím tak trochu v začarovaném kruhu, protože dokud nebudou znát totožnost dívky, jen těžko odhalí jejího vraha.
Připomenu, že části těla byly na místě zakopané asi tři týdny, a to výrazně zkomplikovalo sbírání stop, které by mohly prozradit víc.
Šéf severočeské kriminální policie naší televizi řekl, že ještě zítra se policie vydá znovu pročesat okolí a není vyloučené, že na některých místech bude znovu kopat.

Ten druhý nález prý naznačil, že vrah měl pravděpodobně něco společného s Ústím nad Labem, možná je i přímo ze severní terasy - podle policie totiž nebývá obvyklé, že by v takových případech vrah kusy těla převážel delší trasu.

Policie také pracuje s možností, že vrah dívku osobně znal, tomu taky odpovídá způsob její smrti.

Vyšetřovatelé stále čekají na analýzu DNA, která by měla potvrdit, že i druhý nález skutečně patřil k tělu stejné dívky. Další testy pak mají ještě více upřesnit věk, váhu a výšku zavražděné.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz