Zpravodajství

Na západě Čech bude dunět techno

Na západě Čech bude dunět techno
Zdroj: TV Nova

O tomto víkendu se má na Karlovarsku konat další technopárty. Potvrdila to policie a Městský úřad v Bochově. Hudba se rozezní nedaleko obce Údrč na té samé pronajaté louce, na které se konala technoparty letos už jednou na konci dubna.

Starosta Bochova Miroslav Egert se o konání technoparty dozvěděl od policistů, kteří mají mezi tanečníky podle všeho své informátory. Sice ho kdosi z technařů telefonicky kontaktoval, ale nepředstavil se. Pouze řekl, že akce bude na tom samém místě jako v dubnu a že je zbytečné ji oficiálně oznamovat úřadům. Tím ale podle starosty Egerta organizátoři poruší oznamovací povinnost, za což jim hrozí pokuta.

Když vzpomeneme předešlou technoparty, ta se obešla bez výraznějšího konfliktu, dusno bylo jen u sporu účastníků akce se zemědělskou ekologickou farmou, po jejímž pozemku se tanečníci pohybovali.

Na hlasitou hudbu si starostovi stěžovalo jen několik málo lidí z nedaleké Dlouhé Vsi. Policisté budou o víkendu na akci dohlížet, důraz budou klást na dopravní situaci a bezpečnost tanečníků.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz