Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Brutální vrah v květnu mluvil o ženě, kterou nyní zabil

Máme pro Vás exkluzivní rozhovor s brutálním vrahem, který v noci na úterý ubil k smrti svou bývalou kolegyni Michaelu. S 31letým Petrem Hanušem v květnu natáčeli naši kolegové z pořadu Na vlastní oči.

Tehdy nikoho nenapadlo, že by mohl zabíjet. O obtěžování a pronásledování bývalé kolegyně se ani slovem nezmínil. Vinil jí ale ze ztráty svého milovaného zaměstnání.

"Já se cítím v současnosti úplně na dně," řekl vrah.

To jsou slova Petra Hanuše z konce května. Takhle viděl dnes už brutální vrah svůj život. "To jsou dámy, který se mě snaží zničit, na letiště se můžu dívat jen v průzoru, to je ostnatý drát, který natáhli, abych se sem nedostal," uvedl.

Pokoušel se o sebevraždu. Nakonec ale sáhl na život ženě, kterou viní ze svého propuštění z letiště. Míšu v pondělí v noci ubil k smrti. Tím po dvou letech završil neustálé obtěžování dívky.

Míšu terorizoval i na veřejných místech, ty proslovy vůči ní byly velmi nevybíravé, vyhledával si dny, kdy je v práci.

Petr Hanuš ale výhrůžky a obtěžování popírá. A to i přesto, že ho za ně soud odsoudil dnes už ke čtyřem měsícům vězení.

Pak ho prý spolu s kolegyní začala na letišti pomlouvat a šéf ho propustil. Toto je reakce ještě živé Míši. "Vůbec to takhle není, je to naopak, fakt k tomu nemám co říct," uvedl tehdy Míša.

Psychologové u něj tehdy žádnou duševní poruchu neobjevili. Více se o brutálním vrahovi se dozvíte v pořadu Na Vlastní oči.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz