Zpravodajství

Mladíci pobodali číšníka

Berounská policie řeší otřesný případ napadení číšníka. Toho přímo před očima hostů restaurace pobodala skupina nezletilých výrostků, a to jen kvůli tomu, že jim nechtěl nalít alkohol. Muž skončil s vážným zraněním v pražské motolské nemocnici. Útočníka bude vyšetřovat policie.

Právě v královédvorské restauraci se odehrálo krvavé drama. Parta šesti výrostků tu surově pobodala číšníka.

Stačilo málo - jen se při objednávání piva zeptat, jestli jsou už hosté plnoletí a mají občanku. Vzápětí se strhla potyčka.

Jeden z útočníků pak udeřil pěstí do obličeje i servírku a všichni pak utekli z hospody. Když za nimi číšník vyběhl, vytáhli na něj nůž. Podle servírky pachatelé bodli číšníka dva centimetry pod srdce.

Muž byl po útoku při vědomí a sám dýchal. S vážným zraněním ale musel být převezen do pražské motolské nemocnice. Na jednotce intenzivní péče bojoval o život. Podle mluvčí motolské nemocnice Evy Jurinové by se měl zotavit do tří týdnů.

Mladíky policisté zadrželi hodinu po činu. V průběhu vyšetřování policie zjistila, že útočník byl ještě mladistvý. Už zná jeho totožnost a bude ho teprve vyslýchat.

Podle našich informací se případem bude zabývat pražská policie. Útočníkovi hrozí až čtyři roky vězení.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz