Zpravodajství

Jedno letadlo Posh Spice nestačí

Snaha o vzkříšení populární dívčí skupiny Spice Girls se jejím iniciátorům z produkční firmy a organizátorům plánovaného světového turné pořádně prodraží. Zásluhou hvězdných manýr bývalých členek, zejména mediálně nejznámější Victorie Beckhamové.

Po triumfálním uvítání v Los Angeles, kam se přestěhovala s manželem do "skromné" vilky v hodnotě 20 milionů dolarů se zlatými vodovodními kohoutky a brilianty posázenými kachličkami v koupelně, už i to nejlepší pro ni přestává být dost dobré. Zatímco ostatní členky kdysi slavné pětice se spokojily s tím, že každá bude přepravena na místo budoucích koncertů vlastním, speciálně jen pro ni pronajatým tryskovým letadlem, Victoria požaduje hned tři.

Důvod? Na palubu jednoho by se Královna Victoria, jak jí začal přezdívat americký tisk, se svým dvorem prostě nevešla. Na koncertní šňůře ji totiž budou provázet nejen její tři děti plus vychovatelka a domácí učitel každého z nich, dále s sebou poveze celý šatník, aby za všech okolností vypadala trendy. Doprovázet ji bude soukromý masér, vizážistka, osobní kadeřník, stylistka, hudební poradce, stravovací expert a odborník-dietolog. A protože někdejší Posh Spice chce o turné vydat knihu, také její privátní životopisec, který bude zapisovat veškeré dění. Výčet uzavírá osm bodyguardů, kteří budou Victorii a její suitu střežit po čtyřiadvacet hodin denně.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz