Zpravodajství

Koncertní řádění Stounů na videu včetně pozdravu do Česka

Koncertní řádění Stounů na videu včetně pozdravu do Česka

Brno včera zažilo svou hudební událost roku. Legendární Rolling Stones totiž u nás vystoupili už pětkrát, poprvé však svou show poctili moravskou metropoli. Pořad Volejte Novu nebyl na nedělním koncertu, ale přináší výživné video z předchozích zastávek "A Bigger Bang Tour" a speciální zdravici, kterou kapela poslala českým fanouškům.


Brněnské vystoupení, jehož byla Nova exkluzivním televizním partnerem, provázela zvýšená bezpečnostní opatření. Vše se naštěstí obešlo bez komplikací a hity jako Satisfaction, Miss You nebo It's Only Rock'n Roll si vychutnal téměř třicetitisícový dav.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz