Zpravodajství

Lauryn Hill má na Prahu požadavky rozmazleného dítěte

Neuvěřitelný hlas, který získal už několik cen Grammy dorazí v pátek večer do Prahy, aby v sobotu zazpíval návštěvníkům festivalu Music in the Park. Jeho majitelka zpěvačka a kytaristka Lauryn Hill má na pořadatele velmi konkrétní požadavky.

V Praze nemusíte stavět vlastní velkolepou scénu, aby se o váš koncert staral čtyřicetičlenný personál. A to je řeč pouze o zahraniční delegaci. Stranou oné početné družině zůstává desítka lidí z pořadatelské agentury.

Princezna necestuje nalehko
Lauryn Hill rozhodně netroškaří a se svým ansáblem nekřižuje po světě nalehko. A koho všechno bývalá členka Fugees potřebuje mít po ruce? Stačí být opravdovou rozmazlenou hvězdou, která se neobejde například bez osobní kadeřnice, maskérky, vizážistky, dvou garderobiérek. Samozřejmě na místě musí být i nosiči věcí a družina bodyguardů. Aby byl královský výčet pesonálu kompletní princezna s sebou vozí i vlatního ochutnávače jídel.

„Naše produkce pro zpěvačku zajistila snad všechno," komentuje shánění tropických květin, palem nebo mandarinkové či špenátové marmelády tisková mluvčí Vendula Hybšová s tím, že problémy nastanou jen, když požadavky přijdou na poslední chvíli. „On ten výčet věcí zní přehnaně, ale ve finále, když se setkáte se samotnou hvězdou, zjistíte, že je velmi příjemná, často mnohem sympatičtější než její manager," omlouvá humbuk kolem zpěvačky Hybšová. Nezbývá než doufat, že se pořadatelům nestane podobná nepříjemnost jako loni, kdy těsně před začátkem festivalu ohlásila hlavní hvězda, zpěvačka Sinead O´Connor, že nedorazí. 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz