Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: V Praze otevřeli hasiči byt a nalezli v něm oběšence

EXKLUZIVNĚ: V Praze otevřeli hasiči byt a nalezli v něm oběšence
Zdroj: TV Nova

Ve středu dopoledne měli napilno pražští hasiči na Praze 4. Poblíž obchodního domu Tesco museli otevřít byt oknem a nalezli v něm mrtvolu. Našemu serveru to sdělil mluvčí pražských hasičů Vít Pernica.

"Mohu potvrdit, že v bytě byla mrtvola," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jitka Ernestová. Podle ní v bytě ležela mrtvola 50letého muže. "Lékař zjistil, že smrt nastala oběšením," dodala Ernestová. 

"K zásahu jsme vyjížděli v 10:38," sdělil Pernica s tím, že na místě zasahovala jedna jednotka hasičů. Podle mluvčího hasiči ukončili zásah krátce po jedenácté hodině.

"Na byt upozornili sousedé oběšeného," sdělil mluvčí pražských policistů Ladislav Bernášek. Byt silně zapáchal. Podle Bernáška muž spáchal sebevraždu.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz