Zpravodajství

Účesy Beckhamových udávají trend

Nejlépe se cítí na výsluní. A Victorii a Davidu Beckhamovým se v tomto směru neobyčejně daří. Nejnověji se jim dostalo vysokého uznání od německých vlasových stylistů, kteří se shodli, že slavný fotbalista a členka oživené skupiny Spice Girls se pyšní nejlepšími účesy na světě.

V anketě, již pro darmstadtského producenta vlasové kosmetiky Goldwell zpracoval Monheimer Institut, čtyři stovky respondentů dalo svůj hlas právě Victorii a Davidovi. Čerstvá posila losangeleského klubu Galaxy zabodovala především trvalou snahou o nový look a citem pro barevné odstíny. Jeho manželka pak získala sympatie renesancí mikáda.

Na celé čáře u expertů prohráli hudebník Guildo Horn, herec a moderátor Thomas Gottschalk i Paris Hiltonová. Jejich vlasové kreace shledali naprosto nemožnými.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz