Zpravodajství

Růžovka si uprostřed natáčení zatábořila - video

Růžovka si uprostřed natáčení zatábořila - video

Klapka oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě si ani o prázdninách neodpočine a cvaká dál léto, neléto. Proto ani někteří herci neužívají dovolené. Většina z nich natáčí. Den volna si ale vychutnali seriálový doktor Adam Suk a sestřička Mirka. Zajeli totiž na junácký tábor do Branova poblíž Křivoklátu.


Josef Pejchal a Kristýna Kociánová si den se skauty opravdu užívali a navíc měli u dětí respekt. Na Pepovi bylo vidět, že táborové prostředí zná a ví, co na děti platí. Po příjezdu se oba seriáloví parťáci s dětmi přivítali a rozdali dárečky od TV Nova. Pak tábor rozdělili na dvě půlky. Chlapi si šli zahrát fotbal a dámy si daly "obíhačku" okolo pingpongového stolu. Na závěr se obě skupinky sešly u terče, aby si zastřílely z luku.

Zdroj: TV Nova - Barbora Machková


Nejchytřejší byli Lost 
Po krátké pauze Kristýna s Pepou usadili celý tábor do půlkruhu a vyzkoušeli ho ze znalostí ve stylu soutěže "Jsi chytřejší než páťák?" Padalo 25 otázek jak ze školních předmětů, tak z televizních vědomostí. Nejvíce bodů si vysloužil oddíl, který se jmenuje po celosvětovém hitu, který najdete i v programu TV Nova, po seriálu Lost. Ztraceni si svými vědomostmi vysloužili 21 bodů, a tudíž jim patřily baťůžky s logem "Páťáka".  A to už se návštěva chýlila ke konci. Než oba herci odjeli směrem ku Praze, uspořádali v táboře autogramiádu, se všemi se vyfotografovali. Po tábornickém obědě, podávaném stylově v ešusech, se oba hosté zoloučili a zamávali z okýnek aut.

Zdroj: TV Nova - Barbora Machková
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz