Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Náš redaktor natočil vloupání do vlastního auta

EXKLUZIVNĚ: Náš redaktor natočil vloupání do vlastního auta

Den jako každý jiný. Náš redaktor Martin Novotný se jako kterýkoliv jiný den chystal do práce. Při pohledu z okna však zjistil, že mu někdo zrovna vykrádá auto. Neváhal proto a lupiče si natočil na kameru. Díky záběrům se lupiče podařilo během chvilky dopadnout.

Zdroj: TV Nova

Vše se odehrálo kolem osmé hodiny ráno na Černém Mostě. Redaktor neváhal ani chvilku, vytáhl svojí kameru a začal lupiče natáčet. Současně začal na lupiče křičet, ať okamžitě s auta vypadne. „Křičel jsem na něj, až se lekl, a začal utíkat," řekl nám náš redaktor Martin Novotný.

Pomohly záběry z kamery: Policie pachatele chytla

Na místo přijela policie, ta začala s urychleným pátráním po pachateli. Díky záběrům z kamery se ho policii podařilo rychle dopadnout. Pachatel se schovával v roští. Při zásahu policie vytáhl na strážníky pistoli. Jednalo se však o maketu, i tak to byla pro policisty nepříjemná situace.

Zdroj: TV Nova

Lupič prchá z místa činu. 

Podle našich neoficiálních informací má pachatel na svědomí i další prohřešky. Našeho redaktora zachránila nahrávka, díky níž se policii podařilo pachatele zastihnout. Jedinou nepříjemnou věcí, kromě hektického dne, který si náš redaktor bezesporu prožil, jsou krvavé stopy v autě, které tam pachatel zanechal. Při vloupání do auta se totiž pořezal.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz