Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Neznámý muž znásilnil osmnáctiletou dívku

EXKLUZIVNĚ: Neznámý muž znásilnil osmnáctiletou dívku
Zdroj: TV Nova

Podle policie ČR dívka procházela mezi Malenovicemi a Tečovicemi po půlnoci, když za sebou uslyšela kroky."Neznámému muži ustoupila z cesty, ten ji ale chytil a znásilnil," sdělila pro Nova.cz Jana Bartíková.

Chvilku po incidentu procházela kolem znásilněné dívky starší žena, kterou teď policie hledá a žáda ji, aby se ozvala na telefonní číslo 158.

Podle policie by se dívky a ženy měly být na pozoru a dbát zvýšené opatrnosti

I přesto, že se žena snažila vyhýbat křovím a temným místům, kde by mohlo hrozit nebezpečí, a nebyla „Vyzývavě oblečená", se ji nepodařilo násilníkovi uniknout.

„V noci by se ženy pro jistotu měly nechat doprovázet. Pachatel evidentně svůj čin plánoval a byl na něj připravený," uvedla policistka, která má případ na starosti.

„Z prvotního vyšetřování vyplynulo, že je možné, že na této cestě k podobnému trestnému činu už došlo. Oběť nebo oběti ho ale nenahlásily. Vyzýváme proto všechny ženy, kterým tady někdo ublížil nebo se jim stalo něco neobvyklého, aby nás kontaktovaly," sdělila nám Bartíková.

„K dopadení a usvědčení pachatele nám mohou pomoci jakékoliv informace. I drobnosti, které lidé mohou považovat za zbytečné. Ženám můžeme zaručit naprostou diskrétnost a ochranu," sdělila vyšetřovatelka.

Popis pachatele podle Policie

Pachatelem by měl být muž asi 175 až 180 cm vysoký a štíhlý. K dalšímu popisu se zatím víc nepodařilo zjistit, protože byl maskovaný.

„Tento případ nemůže mít souvislost s předchozími případy znásilnění v Malenovicích. Násilníka, který se zde dopouštěl tohoto trestného činu na přelomu roku už policisté obvinili, je ve vazbě a příští týden ho čeká soud," uvedla Bartíková.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz