Zpravodajství

Za snímky hvězd se platí miliony

Ať se to komu líbí, či nikoli, titulní strany prodávají časopisy a starají se o jejich vysoké náklady, a tudíž i o odpovídající zisky. Proto se nelze divit, že vedou líté boje o získání exkluzivních snímků ze života celebrit a neváhají za ně platit téměř astronomické sumy.

Magazín Forbes, jenž pravidelně otiskuje seznam nejbohatších lidí planety, nyní vydal přehled částek, jimiž vydavatelé ohodnotili tučnou kořist, kterou se jim podařilo takříkajíc urvat. Žebříčku bezkonkurenčně kraluje první fotografie Shiloh Pittové, za niž časopis People bez váhání vydal 4,1 milionu dolarů. Částku, jež se zvýšila o dalších 3,5 milionu dolarů za práva pro britský magazín Hello!, si Brad a Angelina ale nenechali pro sebe. Věnovali ji africkým dětem.
Pomyslnou stříbrnou medaili se 3 miliony dolarů získaly záběry ze svatby Demi Mooreové s Ashtonem Kutcherem publikované v OK! Třetí až pátou příčku pak obsadila veselka Evy Longoriové (OK!), fotografie Larry Birheada s dcerkou Anny Nicole Smithové Danielynn (OK!) a adopce Paxe Thiena (People), jež si redakce cenily na 2 miliony dolarů.

Svatba Anny Nicole Smithové s Howardem Sternem (People) vynesla jeden milion dolarů, se sedmým až devátým místem, oceněným půl milionem dolarů, se musela spokojit první fotografie Seana Prestona Federlina (People), Brada Pitta a Angeliny Jolieové jako páru (US Weekly) a těhotné Angeliny (People). Desátý stupínek pak patří dvacetiletému synovi slavné playmate Anny Nicole Smithové, Danielu Smithovi, jehož se fotografům podařilo zachytit jen několik hodin před tragickou smrtí. Časopis InTouch za záběr vydal 400 000 dolarů.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz