Zpravodajství

Další holčička byla držena na psychiatrii

Další holčička byla držena na psychiatrii
Zdroj: TV Nova

Teď se podívejte na příběh rozvrácené rodiny, kde kvůli rozhádaným rodičům už 6 let trpí dvanáctileté dítě. Malá Nikolka už utekla z domu a měsíc strávila z rozhodnutí soudu na psychiatrii - to vše kvůli tomu, aby mohla bydlet se svojí matkou. To její otec odmítá.

Soudkyně, která případ rozhoduje, odmítá vyslechnout její přání.
Dvanáctiletá Nikolka Kostková - už 6 let se o ní dohadují její rozvedení rodiče. Z jedničkářky se stalo problémové dítě, které nechce chodit do školy. Chce být u matky a ta se o to zatím neúspěšně soudí.

V současné době bydlí Nikolka v domě ve Zdibech u Prahy u svého otce. Teď je se svojí sestrou na dovolené v Chorvatsku, tam ji poslal otec, aby ji nestresovalo další soudní jednání.

Podle matky by Nikolka víc než v Chorvatsku chtěla být právě u soudu a říct, že chce žít u své matky.

Podle psycholožky je dítě již natolik vyspělé, že se může samo vyjádřit, s kým chce žít. To ale soudkyně Molnárová odmítá, ani náš štáb do soudní síně nepustila.

Nikolka už z domu svého otce jednou utekla

Pak byla z rozhodnutí soudkyně měsíc na psychiatrii. Podle matky otec Nikolku proti ní popuzuje, manželé přitom byli 26 let. Případ nápadně připomíná kauzu malé Terezky, které se prázdniny proměnily v pobyt v ozdravovně. Ani pro Nikolku dramatické tahanice nekončí. Spor pokračuje znaleckými posudky.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz