Zpravodajství

Co je na Bondovi nejvíc sexy?

Co je na Bondovi nejvíc sexy?
Zdroj: TV Nova

James Bond vzrušuje ženy po celém světě. I když měla tato postava několik představitelů, nikdy neztratila na sexappealu, nikdy nepostrádala charisma a nikdy se o ní nepřestalo mluvit. Zeptali jsme se několika českých žen, co je na Jamesi Bondovi nejvíc sexy? Další příběh agenta 007 s názvem Jen pro tvé oči sledujte v neděli.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova
Lucie Brunclíková (redaktorka Televizních novin): Na Bondovi je nejvíc sexy fakt, že je agentem tajných služeb. Riskuje svůj život, ničeho se nebojí a nic ho nezastaví. Myslím, že ženy vzrušuje jeho neohroženost a odvaha. Ze všech představitelů se mi nejvíc líbil Sean Connery. V době, kdy Bonda natáčel, sice neměl ještě takové charisma, jaké má teď, ale už tehdy na něm něco bylo (smích).

Zdroj: TV Nova
Michaela Dolinová (moderátorka Snídaně s Novou): Já jsem ta generace, která stihla Jamese Bonda od jeho samotných začátků s Piercem Brosnanem v hlavní roli. Myslím, že James Bond se ženám líbí, protože je to galantní Angličan. Všichni chlapi by se od něj mohli učit. Otevírá ženám dveře, pomáhá do kabátu a také mě fascinuje, s jakou grácií se umí s ženami rozejít (smích). Ženám určitě neimponuje to, že přežije každou nehodu a postřílí deset chlapů najednou, ale že je gentleman, jakého by pohledal.

Zdroj: Korzo
Agáta Hanychová (modelka a fotografka): Já Jamese Bonda sleduji s přítelem a líbili se mi všichni představitelé, až na toho posledního Daniela Craiga. Ale v žádném případě pro mě James Bond není sex symbol. Nevzrušuje mě to, že přežije každou nehodu, všechno střílení a každý smrtelný pád.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz