Zpravodajství

VIDEO: Strážníci vytahovali dva psy z vodojemu

VIDEO: Strážníci vytahovali dva psy z vodojemu
Zdroj: TV Nova

Městská policie v Přestanově u Ústí nad Labem v pondělí dopoledne vytahovala dva agresivní psy z nepoužívaného vodojemu. Podle všeho je tam někdo hodil.

Už od rána slyšeli dělníci z nedaleké stavby podivné štěkání a kvílení. Ozývalo se z okraje lesa, kde je volně přístupná nepoužívaná stavba.
Psi byli uvězněni uvnitř starého vodojemu v jámě hluboké asi tři metry. Strážník městské policie tak musel do prostoru pod podlahou.

Vystrašení psi se schovávali mezi odpadky a před strážníkem se snažili utéct.

Oba psi měli na hlavě viditelná poranění, pravděpodobně staršího data. Strážníci zvířata převezli do děčínského útulku. Obecní úřad měl podezření, že patří místnímu chovateli.

Majitel zatím neznámý

Vzhledem k tomu, že ani jeden ze psů neměl žádnou známku na obojku ani jiné poznávací znaky, zatím nikdo neví, komu zvířata patřila.

Jedno podezření padlo na člověka, který bydlí jen pár metrů od místa nálezu, a sám na svém pozemku chová pět podobně zkřížených psů.
Muž ale naší televizi tvrdil, že všechny psy má dobře spočítané, žádný mu neutekl a popírá, že by je tam dokonce záměrně hodil.

Zvířata ale nebyla ve vodojemu dlouho, našel je tam vedoucí sousední stavby a podle něj se ještě v pátek z těch míst žádný štěkot neozýval.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz