Zpravodajství

Zloději vykradli divadlo

Zloději vykradli divadlo
Zdroj: TV Nova

Jen obrovský nepořádek a oči pro pláč zbyly majitelům litvínovského Docela velkého divadla. V noci na pondělí se tam vloupali zloději.

Ukradli všechno, na co přišli a co mělo nějakou hodnotu. Pět dní před plánovaným odjezdem na divadelní turné po Kanadě tak budou majitelé muset všechny ukradené věci nahradit.

Zloději po sobě zanechali pořádnou spoušť. Místo, které zpravidla patří múzám, vyplenili ti, kteří nakupují za pět prstů. Rekvizity, elektronika, hudební nahrávky - to vše si odnesli zloději. Vypáčili dveře, odnesli si i igelitku. Nebylo to poprvé, co divadlo se stalo terčem zlodějů. Stalo se tak již třikrát. Nyní to ale bylo nejhorší.

Herci nyní odjedou na turné do Kanady. Musejí si ale peníze popůjčovat od známých. Zloději v divadle způsobili škodu 250 tisíc korun.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz