Zpravodajství

Richard Burgi: Sní o saténovém prádle

Richard Burgi: Sní o saténovém prádle
Zdroj: TV Nova

Představitel hlavní role detektiva Jamese „Jima“ Ellisona v seriálu Ochránce, má velmi zajímavé a netradiční koníčky a také jedno tajné přání. O čem sní Richard Burgi?

Kdyby se tento populární americký herec nestal hercem, jisto jistě byste ho teď mohli vídat v boxerském ringu. „Toužil jsem po kariéře boxera. A to hlavně proto, že mám rád hedvábné župany a hedvábné trenýrky. A taky by se mi líbilo mít někoho, kdo mi v rohu bude dávat pití (smích)," svěřil se Richard Burgi.

Ring a tvrdá pěst ale není to jediné, co herce zajímá. Když má zrovna čas a nenatáčí věnuje se hlavně přírodě. Aktivně pracuje v organizaci Yellowstone Ecological Survey (Yellowstoneský ekologický dozor se sídlem v Montaně), která se snaží přinášet informace a vzdělání o křehkém ekosystému Yellowstoneského parku. A aby toho nebylo málo, rád si také sedne za bicí soupravu. Nedávno získal jeden naprostý unikát - bicí soupravu Buddho Milese.

Seriál Ochránce můžete sledovat každý všední den odpoledne na Nově!

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Národního ptáka si letos nezvolíme. Anketa se odkládá na příští rok

Ministerstvo životního prostředí (MŽP) odkládá anketu o národního ptáka na rok 2023. V pondělí to potvrdila mluvčí úřadu Dominika Pospíšilová. Podle mní ministerstvo pro tento rok řadu velmi naléhavých priorit, ať už legislativních nebo dotačních k rychlé pomoci proti energetické chudobě a úspěšné zvládnutí české předsednictví EU, proto se osvětová kampaň podle dohody s Českým svazem ochránců přírody uskuteční v roce 2023. Česko tak minimálně do příštího roku zůstane jednou z mála evropských zemí, která nemá svého národního ptáka. S výběrem by kromě České společnosti ornitologické měla pomoci hlavně veřejnost.

Píše se na Deník.cz