Zpravodajství

Těhotná Šeredová bude v Brně předvádět plavky

Těhotná Šeredová bude v Brně předvádět plavky
Zdroj: Korzo

Modelka a televizní hvězda Alena Šeredová se sice nevdává, jak proběhlo bulvárními médii, ale zato čeká miminko. Tatínkem je slavný italský fotbalový brankář Gigi Buffon, který tajemství prozradil a pochlubil se, že potomkem bude syn.

S krásnou Alenou, která v roce 1998 skončila druhá v soutěži o titul Miss ČR, o rok později čtvrtá v soutěži Miss World, žije již přes dva roky a netají se ani tím, že by se s ní rád oženil. Nejprve se však nevěsta musí nechat pokřtít, protože Gigi pochází z přísně katolické rodiny. "Chci si Alenu vzít a svatba musí být někdy v létě, kdy nepracuji," prohlásil. Miminko ale bylo rychlejší než plány brankáře Juventusu Turín.

Alena Šeredová se v Itálii stala televizní i filmovou hvězdou a mimo jiné uváděla nedělní pořad o fotbalu. Poté, co začala chodit s Buffonem, přesídlila za ním do Turína. Kromě moderování a modelingu se věnuje návrhářství - svou kolekci plavek už představila v Praze a ještě tento měsíc přiveze do Brna, kde ve dnech 21. - 23. srpna probíhají módní veletrhy Styl a Kabo, jako hlavní host představit svou Alena Šeredová Collection 2008.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz