Zpravodajství

Těhotenství Christiny Aguilerové v ohrožení

Těhotenství Christiny Aguilerové v ohrožení
Zdroj: EMI

Fanoušci sedmadvacetileté zpěvačky jsou zděšeni. Během koncertu v australském Melbourne Christina Aguilerová zkolabovala přímo na pódiu. Nejprve nemohla popadnout dech, vzápětí se pod ní podlomily nohy. Přivolaný lékař jí striktně nařídil pobyt na lůžku a její dvě následující vystoupení v tomto městě byla stornována.

Reportéři britského deníku Sun naznačují, že náhlé zdravotní potíže souvisejí s jejím těhotenstvím. Podle neoficiálních informací je Christina ve čtvrtém měsíci, zpěvaččin management to však tají a zprávu o očekávaném dítěti chce údajně zveřejnit až na velké tiskové konferenci, jež se má konat bezprostředně po ukončení zpěvaččina turné po jižním Tichomoří. Proto její náhlou nevolnost označuje za pouhé chřipkové onemocnění.

Všem navzdory však přátelé Christině radí, aby okamžitě zrušila další plánovaná vystoupení, jež se mají konat na Novém Zélandě, a co nejrychleji se vrátila domů do Los Angeles, kde by mohla nerušeně odpočívat. V zájmu vlastního zdraví, ale především očekávaného dítěte.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz