Zpravodajství

Útěk

Útěk
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Hezký večer. Přítel, se kterým jsem žila 6 let, se minulý týden nevrátil domů. Asi od nás utekl. Nikdo neví, kde je. Všechno tady nechal. Měli jsme mezi sebou neshody a nerozuměli si. Taky mě psychicky týral. Vyhrožoval, že to jednou udělá a už se nikdy nevrátí. Má tady závazky - 4letou dceru, která je smutná a zmatená a čeká, kdy se táta vrátí, a já nevím, co jí mám stále říkat. Přítel má kladný vztah k alkoholu. V minulosti zažil dvě osobní tragédie a já mám pocit, že se s tím nedokázal vyrovnat. Prosím o Váš názor. Děkuji Eva

Evi, není normální, aby se dospělý chlap, otec dítěte, jen tak sbalil a beze slova odešel neznámo kam. Zavádějící je to, že doma nechal všechny osobní věci. Kdyby utíkal s pocitem, že chce začít někde jinde a jinak, jistě by si s sebou něco zabalil. Ale takhle to na mě působí, že mu nezáleželo na tom, co bude, bála bych se, že si třeba pokusí sáhnout na život.
Mě by asi na prvním místě zajímalo, jestli se mu něco nestalo, začala bych obvolávat nemocnice a kontaktovala policii.  Přijde mi jako prioritní zjistit, jestli je v pořádku.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz