Zpravodajství

Pete Doherty si na pusu pozor rozhodně nedává

Rocker Pete Doherty, který je již léta těžce závislý na heroinu, má v hlavě slušný zmatek. Před pár týdny se totiž rozešel se svou přítelkyní, supermodelkou Kate Mossovou, a od té doby vydává do novin nejrůznější protichůdná prohlášení. Jednou ji prosí, aby ho vzala zpět, podruhé ji nazve hnusnou starou onucí.

Doherty se deníku The Mirror svěřil: "Kate na mě strašně žárlila. Je to hnusná stará onuce, která pro ránu není k ničemu dobrá. Jednou mě dokonce kopla do hlavy. Náš vztah by se dal přirovnat k válce ve Vietnamu. Také jsem před jejím hněvem a ranami musel uhýbat jako před kulkami."

Jakmile se modelka dozvěděla, co o ní její bývalý milenec tvrdí do novin, byla vzteky bez sebe. Jak potvrdila její blízká kamarádka, rozbila Kate sklenici o zeď a roztrhala obrázek, který jí Pete vlastnoručně vyrobil svou krví. Nejvíc ji rozlítilo to, že ještě den předtím jí vyznával lásku. "Miluji Kate z celého svého srdce. Kéž by se ke mně vrátila," prosil rocker.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz