Zpravodajství

OBRAZEM: Po počítačovém expertovi se záhadně slehla zem

OBRAZEM: Po počítačovém expertovi se záhadně slehla zem
Zdroj: TV Nova

Záhadné zmizení počítačového experta řeší liberecká policie. 22tiletý Vladimír Kavan se ztratil před měsícem z pražského bytu, kde bydlel. Příbuzní i policie případ označují za záhadu. Programátor totiž neměl jediný důvod odejít. Motiv zkrátka neexistuje.

Zdroj: TV Nova

Poslední, kdo mladíka viděl, byla jeho matka. Zastavil se u ní v Liberci na večeři a v půl deváté večer zase odjel do Prahy a podle všeho se věnoval své práci. Počítačový expert zpracovával databáze pro vývojáře Škodu Plzeň. Poslední stopa o jeho činnosti je z pondělního rána, kdy v 5:39 uzavřel soubor.

Vypadalo to, že šel pro cigarety

Když se kolegům z práce neozýval, požádali policii a hasiče, kteří vypáčili dveře bytu. Vladimír tady nebyl. Přístroj, který byl odpojen v 6:50 ráno od serveru z bytu zmizel. Všechny věci, které by si ale normálně při plánovaném odchodu vzal s sebou, tu zůstaly.

Zdroj: TV Nova

Kde tedy Vladimír Kavan je? Nikdo nemá tušení. To, že by mohlo jít o únos, si připouští programátorova matka i jeho kolegové spíš, než že by někam nečekaně odcestoval.

Matce pohřešovaného se nelíbí, že se případ neřeší v Praze, odkud se syn zřejmě ztratil. Policie i detektivní kancelář navíc zatím nemají nic, co by je k 22letému programátorovi dovedlo.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz