Zpravodajství

Hromadný karambol na Kutnohorsku: 13 aut v sobě!

Hromadný karambol na Kutnohorsku: 13 aut v sobě!
Zdroj: TV Nova

Tak takovou srážku si kutnohorští policisté už dlouho nepamatují! V sobotu dopoledne se u Horek na Kutnohorsku srazilo na silnici 1. třídy 13 aut. Podle policie byli ale lehce zraněni jenom dva lidé. Našemu serveru to sdělil mluvčí kutnohorské policie Daniel Votroubek.

"Osobní vozidlo odbočovalo, řidiči za ním nedávali pozor," uvedl Votroubek. Podle něj v koloně havarovalo 13 aut. "Řidiči pravděpodobně nedodrželi bezpečnou vzdálenost," dodal mluvčí s tím, že nehoda se stala na spojce mezi Čáslaví a Kolínem.

"Nehoda se stala mezi desátou a jedenáctou hodinou, uvedl Votroubek. Podle něj řidič odbočoval vpravo ve směru na Bravčice a zpomalil rychlost. Další auto do něj vrazilo. Podle Votroubka se srazila pouze osobní auta.

"Jedna žena byla s pohmožděným hrudníkem odvezena na chirurgii do čáslavské nemocnice," sdělila našemu serveru mluvčí středočeské záchranky Nina Šeblová.

Policie řídila na místě dopravu kyvadlově. Silnice tedy byla průjezdná vždy v jednom směru. Od půl jedné mohou motoristé cestovat na silnici bez komplikací.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz