Zpravodajství

Victoria Beckhamová vyhlásila válku Britney Spearsové

Po velkolepém stěhování do Los Angeles si znovuzrozená Posh Spice stačila znepřátelit Paris Hiltonovou, a jak se zdá, chce dát své pohrdání najevo i dalším slavným americkým mediálním celebritám. Příští na řadě má být, zřejmě podle hesla "když už někdo leží na zemi, s chutí si do něj kopni", padlá popová princezna Britney Spearsová.

Své pohrdání jí Victoria Beckhamová dala otevřeně najevo během návštěvy v luxusním Chateau Marmont Restaurantu. Večeřela v něm společně s manželem Davidem, když spatřila, jak personál usazuje u vedlejšího stolu právě Britney. Okamžitě od sebe odstrčila talíř s nedojedeným jídlem, k tomu samému donutila manžela a se slovy "považuji za skandální, abych byla nucena pobývat v blízkosti takové nuly", opustila lokál. Novinářům pak s britskou přímočarostí vysvětlila, že podobný prohřešek by mohl vážně poškodit její pověst i společenské postavení.

Její přepjatost není zcela bezdůvodná. Britney se totiž čím dál tím víc chová jako "holka z ulice", případně rozmazlená mafiánská nevěsta. Po fotoreportérovi Andrewu Deetzovi z listu US Weekly a jeho kolegovi Kyle Hendersonovi z týdeníku People, kteří se před hotelem Wynn v Las Vegas dostali do potyčky s jejím bodyguardem, nejen házela láhvemi s kojeneckou výživou, ale navíc jim vyhrožovala smrtí. "Nechám vás zabít, i kdybych si na to měla zaplatit nájemného vraha," soptila zpěvačka před svědky. "Mám strach, že ve své pomatenosti hrozbu splní," obává se možných důsledků incidentu fotograf Deetz.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz