Zpravodajství

František prohání ženské po place už týden - video

František prohání ženské po place už týden - video

Režisér a scenárista v jedné osobě Jan Prušinovský točí svůj první film František je děvkař, jehož první klapka cvakla minulý týden. Psychiatr František, jak už z názvu filmu vyplývá, rozhodně není žádný svatoušek.


Na svou přelétavost hlavní hrdina brzy doplatí, když ho jedna pacientka napráská. Život se mu v tu chvíli obrátí naruby. Jan Prušinovský svěřil roli Františka Josefu Poláškovi. Manželku sukničkáře Františka si vystřihne Ela Lhotská a jejího nápadníka Martin Pechlát, kterého mnozí pamatují z Účastníků zájezdu. Těšit se diváci mohou i na Zdenu Hadrbolcovou, Arnošta Goldflama nebo oblíbeného Petra Čtvrtníčka. 

František je potomkem mladých FAMáků
Tvůrčí tým Jan Prušinovký, producent Ondřej Zima, kameraman Petr Bednář a střihač Otakar Šenovský patří do mladé filmařské generace, která dokončuje studia na FAMU. To však neznamená, že by štábu chyběly zkušenosti. Osmadvacetiletý režisér Jan Prušinovský kromě toho, že sbírá ocenění vlastních studentských snímků, spolupracoval na scénáři komedie Rafťáci a režijně asistoval Janu Hřebejkovi u nového filmu Medvídek. František je děvkař i nejnovější snímek Jana Hřebejka patří do sbírky filmů, které podporuje TV Nova.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz