Zpravodajství

Michael Jackson zaprodal písničku Beatles reklamě na plenky

Michael Jackson zaprodal písničku Beatles reklamě na plenky

Někdejší hvězda světového popu Michael Jackson se rozhodl přilepšit ke svým skomírajícím výdělkům a bez skrupulí prodal práva k písničce All You Need Is Love slavné kapely Beatles kosmetické a farmaceutické firmě, která ji hodlá využít pro svou reklamu na dětské plínky.

Jak uvedla vdova po Johnu Lennonovi, japonská extravagantní umělkyně Yoko Ono, byla prodejem licence na písničku velmi zaskočená.

"Michael Jackson a jeho finanční skupina mi vždycky dávali předem ke schválení informaci, komu a proč prodávají práva k písničkám mého manžela. To, že zaprodali tuto krásnou zamilovanou písničku reklamě na počurané dětské plínky, se mi zdá krajně nevhodné a urážející," řekla vrcholně rozhořčená vdova deníku New York Daily Post.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz