Zpravodajství

Anetu Langerovou chtěl unést Spiderman

Anetu Langerovou chtěl unést Spiderman
Zdroj: Korzo

Festival České hrady tento víkend skončil dobře nejen pro publikum, které se skvěle bavilo, ale hlavně pro Anetu Langerovou, kterou zde pod hradem Bezděz usilovně sledoval fanoušek převlečený za Spidermana.

Aneto, vem si mě domů, Miluju tě, Aneto a další nápisy na bílých tričkách skupiny skalních obdivovatelů v černých kovbojských kloboucích ale nechávala Anetu Langerovou, která vystoupila jako druhá v sobotním hudebním maratónu pod Bezdězem chladnou.

Zpěvačka, která v černém působila poněkud unaveně, zahrála nové skladby z alba Dotyk i své největší hity a sklidila sice potlesk, ale bouřlivé ovace, jaké její vystoupení provázely ještě nedávno, tentokrát chyběly.

"Když mě nechce domů ona, vezmu si ji tam já," trval na svém mladík pod pódiem, ale viditelně neuspěl a Anetu nepřesvědčil. Ta si v současné době užívá úspěchu svého druhého alba, které je v čele české prodejní hitparády IFPI a porazilo tak Lucii Vondráčkovou s výběrovou kolekcí Pelmel 1993-2007, Nelly Furtado s deskou Loose i v pořadí čtvrtý Kabát s deskou Corrida.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz