Zpravodajství

Anetu Langerovou chtěl unést Spiderman

Anetu Langerovou chtěl unést Spiderman
Zdroj: Korzo

Festival České hrady tento víkend skončil dobře nejen pro publikum, které se skvěle bavilo, ale hlavně pro Anetu Langerovou, kterou zde pod hradem Bezděz usilovně sledoval fanoušek převlečený za Spidermana.

Aneto, vem si mě domů, Miluju tě, Aneto a další nápisy na bílých tričkách skupiny skalních obdivovatelů v černých kovbojských kloboucích ale nechávala Anetu Langerovou, která vystoupila jako druhá v sobotním hudebním maratónu pod Bezdězem chladnou.

Zpěvačka, která v černém působila poněkud unaveně, zahrála nové skladby z alba Dotyk i své největší hity a sklidila sice potlesk, ale bouřlivé ovace, jaké její vystoupení provázely ještě nedávno, tentokrát chyběly.

"Když mě nechce domů ona, vezmu si ji tam já," trval na svém mladík pod pódiem, ale viditelně neuspěl a Anetu nepřesvědčil. Ta si v současné době užívá úspěchu svého druhého alba, které je v čele české prodejní hitparády IFPI a porazilo tak Lucii Vondráčkovou s výběrovou kolekcí Pelmel 1993-2007, Nelly Furtado s deskou Loose i v pořadí čtvrtý Kabát s deskou Corrida.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz