Zpravodajství

Z Jany Doleželové je nevěsta

Z Jany Doleželové je nevěsta
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Půvabná Miss 2004, stále velmi žádaná modelka, doktorka farmacie Jana Doleželová už má svatební šaty a chystá veselku. Zatím ale jen filmovou, na to opravdové a zcela vlastní bílé svatební roucho zatím prý nepomýšlí, přestože spekulace, že zásnuby s přítelem Richardem jsou na spadnutí, se objevují docela pravidelně. A po zásnubách, jak velí tradice, má být do roka svatba. Jana ale zatím na toto téma tajemně mlčí.

Přiznala jen, že vdavky jsou jen její novou hereckou příležitostí.
"Film se jmenuje Svatba na bitevním poli," prozradila Jana. "Já hraji nevěstu, francouzskou dívku Claire, která se vdává na moravském venkově. Mým milencem a nastávajícím manželem je Miroslav Šimůnek. Sňatek je ale poněkud dobrodužný, protože se vdávám zcela neočekávaně v prostředí bitevního pole," prozradila oblíbená a stále usměvavá Jana Doleželová. A dodala, že kvůli této roli se dokonce pilně učí francouzsky, což ale nepovažuje vůbec za ztracený čas.
Francouzštinu Jana bude moci uplatnit při své velké vášni, a tou je pro ni cestování. Základy se snažila pochytit už nedávno při focení ve Francouzské Polynésii.

"Ve filmu, který režíruje Dušan Klein, mluvím jen francouzsky. A pokud už řeknu občas něco česky, tak to musí být s francouzským přízvukem," upřesnila Jana a dodala, ze natáčení ji neobyčejně baví. Miss 2004 si váží i toho, že osobně poznala při práci některé vynikající herce.

Jde o komedii z vesnického prostředí, kde hlavní roli ztvární Bolek Polívka. "Přes to všechno nemám herecké ambice, ty přenechám absolventům DAMU a FAMU. Herectví je pro mě především příjemné zpestření modelingové práce a moc mě zajímá proto, že oba tyto obory mají jeden společný jev. Před fotoaparátem totiž často stejně jako před kamerou musím vyjadřovat určité předem dané typy emocí, navíc beze slov."

Jana také naprosto schvaluje současný trend v modelingu , který se týká omezení modelek s velmi nízkým BMI. "Právě tento čin by totiž mohl být začátkem nového trendu, který by pomohl v tom, aby ideálem krásy přestala být nezdravá vyhublost. O věkovém omezení jsem toho moc neslyšela, ale souhlasím s názorem, že by věk modelek měl být limitován od často zmiňovaných šestnácti let," řekla..

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz