Zpravodajství

Spor šéfů Miss pokračuje: Zapletal se odvolal k Nejvyššímu soudu

Spor šéfů Miss pokračuje: Zapletal se odvolal k Nejvyššímu soudu
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Spor kolem dvou soutěží Miss bude rozhodovat Nejvyšší soud. k němu teď dorazilo dovolání Miloše Zapletala - prezidenta soutěže Miss České republiky, kterému se nelíbí, že konkurence používá podobný název Česká Miss. Zažaloval proto její ředitelku Michaelu Maláčovou. Té se v březnu zastal Vrchní soud s tím, že název své soutěže měnit nemusí.

Spor kolem dvou soutěží krásy trvá tři roky. Miloslav Zapletal - ředitel soutěže Miss ČR, která tu byla dřív, zažaloval novější Českou Miss. Chce, aby si našla jiné jméno. U městského ani vrchního soudu ale neuspěl.

Spor tak nekončí - teď zamířil k Nejvyššímu soudu. Po vítězství u Vrchního soudu nešetřila Michaela Maláčová sebevědomím.

Zatím není jasné, kdy Nejvyšší soud spor kolem obou soutěží Miss rozhodne. Miloš Zapletal přitom nevylučuje, že se v případě dalšího neúspěchu obrátí na Evropský soud.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz