Zpravodajství

VIDEO: Reportérky Němcová a Kuzdasová v akci

VIDEO: Reportérky Němcová a Kuzdasová v akci

Martina Kuzdasová a Andrea Němcová obtěžkány dárky vyrazily do Speciálního domova mládeže v Sedlci, aby tamním zpříjemnily pomalu se krátící prázdniny.

Zdroj: TV Nova

"Já jsem se opravdu těšila. Jejich spontání radost je tak strašně nakažlivá," radovala se Andrea Němcová. Martina Kuzdasová měla podobný názor: "Jsou bezva. Moc pěkně nás tady přivítali, dokonce nám uvařili oběd a upekli buchtu. Vynikající buchtu, mimochodem (smích)."

V Sedlci strávily obě redaktorky příjemné dopoledne. Jaká atmosféra v domově panovala, nejvěrohodněji vypoví naše reportáž.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz