Zpravodajství

Čtvrtníček narušuje Františkovi pověst lamače srdcí - video

Čtvrtníček narušuje Františkovi pověst lamače srdcí - video

Pražská autoškola s přilehnou dílnou posloužila štábu režiséra Jana Prušinovského coby kulisa k příběhu o sukničkářském psychiatrovi Františkovi, kterého hraje Josef Polášek. Je ve filmu František je děvkař větším divočákem Josef Polášek nebo jeho kolega z Divadla Na zábradlí Petr Čtvrtníček?


Internetový štáb zachytil filmaře v den, kdy natáčeli scény v autodílně. Na scéně byl téměř bez přestávky Josef Polášek, jemuž roli Františka napsal režisér Jan Prušinovský přímo na tělo. V parném úterý se do stínu schovávala blonďatá herečka Marika Procházková, která se mihla filmy Skřítek nebo Perníková věž, a herec Divadla Na zábradlí Leoš Noha. 

Petr Čtvrtníček se pro film změnil k nepoznání
Velkou oběť filmu přinesl oblíbený Petr Čtvrtníček. Ten kvůli vedlejší roli Jardy Kopeckého shodil vlasy a v nadsázce hlásil, že když jej manželka prvně viděla oholeného, tak omdlela a dcera dostala psotník, takže stráví zbytek života na psychiatrii. Producent Ondřej Zima ale dodává, že je Petr Čtvrtníček dost vytížený, a tak museli natočit všechny jeho scény během dvou dnů. 

Psychiatr bez licence
Hlavní hrdina filmu přišel na základě jedné z mnoha avantýr o lékařskou licenci a útočiště našel u svého bratra v autoškole. Zda ho ztráta práce vytrestala, to se dozvíte z našeho videa nebo vyčkejte do 6. března příštího roku, kdy snímek podporovaný TV Nova poběží na plátnech kin. 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz