Zpravodajství

Mladík unesl svou bývalou přítelkyni

Mladík unesl svou bývalou přítelkyni
Zdroj: TV Nova

Policejní manévry zažila tento víkend obec Brumovice na Břeclavsku. Šestadvacetiletý mladík zde unesl svoji bývalou přítelkyni a téměř celý den ji věznil na neznámém místě. Zraněná dívka se dostala na svobodu až v neděli v noci.

Petra Hanáková a Martin Sedláček - dva hlavní hrdinové milostného příběhu, o kterém si budou obyvatelé Brumovic asi ještě dlouho vyprávět. Šestadvacetiletý Martin nejspíš nesmířil s koncem vztahu a rozhodl se k šílenému nápadu. Svojí expřítelkyni v sobotu unesl.

Doma se vyzbrojil kuchyňským nožem a vyrazil k rodičům bývalé partnerky

Dívku donutil nastoupit do auta a odvezl ji na chatu ukrytou v lese. Do vesnice se mezitím začali sjíždět policisté ze širokého okolí. Fotbalové hřiště se mění v provizorní letiště, z kterého policisté řídí pátrací akce.

První stopa se objevuje až po deseti hodinách. Místní hasiči nacházejí důkladně ukrytý batoh s osobními věcmi únosce. Všichni v tu chvíli myslí na nejhorší. Zhrzenému milenci slibují krutou pomstu.

Po druhé hodině v noci však nasává náhlý a nečekaný obrat. Petra se vrací sama domů, v pyžamu bosá a úplně „domlácená"... Teprve až lékařská vyšetření prokážou, zda nedošlo k vážnějšímu zranění.

Mladík ozbrojený nožem se podle policistů stále ukrývá někde v okolí bydliště. Pokud bude dopaden, obvinění z únosu.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz